Iphone X internet geçmişi görme

Sayın Üyemiz, Kupondaş hizmetimizden faydalanabilmeniz için, Kişisel Verilerinizin işlenmesine ilişkin Aydınlatma ve Rıza Metni'ni okuyup onay vermeniz gerekmektedir. Kişisel Verilerinizin işlenmesine ilişkin onay vermediğiniz durumda - Paylaştığınız kuponlar - Yaptığınız yorumlar - Takip ettiğiniz üye listesi - Kullanıcı adınız. İletişim bilgilerime reklam, promosyon, vb. Kapat Aydınlatma ve Rıza Beyanı. Kapat Üyelik Sözleşmesi. Daha Sonra.

Okudum Onaylıyorum. Kapat Cep Telefonunuzu Doğrulayın. Cep Telefonu. Tekrar Gönder Yeni Numara Gir. Aktivasyon Kodunu Gönder. Devam Et. Kapat Bakiye Detay. ATM Kartsız İşlem :. Toplam :. Temizle Filtrele. Kapat En İyilerin Kuponları. Beşiktaş - Galatasaray Bugün Galatasaray - Fenerbahçe Bugün Wolfsburg - Augsburg Bugün Liverpool - Tottenham Bugün Nasıl İddaa Oynanır? Anlaşılır bülten ve hazır kuponlarla çok kolay. Nasıl Para Çekilir? Kazancınız beklemeden anında hesapta.

Web ve Uygulama Etkinliğinizi görme ve kontrol etme

Nasıl Para Yatırılır? Komisyon ödemeden para yatırın. Yeni Malatya - Kayserispor. Maç Sonucu 1. Siri daha kişisel deneyimler sunmak için cihaz üzerinde öğrenme özelliğini kullanarak sesin ötesine geçiyor ve Safari, News, Mail, Mesajlar ve daha fazlasında kişisel kullanıma göre öneriler sunuyor.

Iphone X yazilim guncelleme cikmiyor

Yeni aldığınız bir konser biletini otomatik olarak takviminize ekliyor ve benzeri etkinlikleri öneriyor. Aslında akıllı ters çevirme özelliği birçok yönden karanlık modu kullanıcılara sunuyor. Aynı zamanda otomatik parlaklık bölümünün yeni bir ev olduğunu bilmelisiniz. Ulaşması biraz karışık ama yapılacak bir şey yok.


 1. arama engelleme note 4 mini.
 2. iPhone/iPad Safari geçmişi nasıl silinir?.
 3. iphone 6s teknik servis takip.
 4. google geçmişi görüntüleme;
 5. Etkinliğinizi görme veya silme.

Android cihazlarda olduğu gibi üstten açılan pencereden bu özelliğe hemen ulaşsak fena mı olurdu? Seçenekleri ise klavye seçim tuşunda bulacaksınız. İstediğiniz klavye modunu seçmek için yapmanız gereken klavye üzerindeki küre veya dünya simgesini seçmek. Daha sonra kullandığınız ele göre klavyeyi sağ veya sola dayalı yapabilirsiniz. Aynı şey iPad ve iPod touch için de geçerli. Nadiren kullanacağınız düzgün bir numara. Bu özelliği kullanabilmek için iki adet iOS 11 yüklü cihaz gerekiyor. Dahil olduğunuz bir Wi-Fi ağına yine iOS 11 yüklü bir Apple cihazı bağlanmaya çalıştığında ve yeterince size yaklaştığında ekranınızda bir pop-up beliriyor.

İphone Safari Geçmişi Nasıl Silinir

Burada ağa bağlanmak isteyen kişiye şifreyi gönder butonu bulunuyor. Onay verdiğinizde karşı taraf kısa süre içinde ağa dahil oluyor. Böylece şifre problemi çözülmüş oluyor. Ayrıca yeni özellikte izinsiz bir şekilde ağa bağlanmak mümkün değil. Aynı zamanda iOS kullanıcılarının en büyük dertlerinden biri olan cihazın kamuya açık bir Wi-Fi ağı bulduğunda otomatik olarak bağlanmasına da çözüm getirildi.

Bunun başlıca nedenleri, hala fazlasıyla kafa karıştırıcı olarak karşılanması ve tam teşekküllü bir uygulama olmamasıydı.

iPhone Yedekleme Nasıl Yapılır? iCloud Yedekleme ve Geri Yükleme

Bu yeni uygulama, birçok uygulama ve Apple Pay ile senkronize bir şekilde çalışıyor. Oyunlar, uygulamalar ve uygulama kültürü ile ilgili her şeyin yer aldığı, her gün göz attığımız Bugün sekmesiyle başlıyor. Bu özellik iMessage uygulamasına bir eklenti olarak geliyor ve böylece mesajlaştığınız kişiye ödeme gerçekleştirebiliyorsunuz. Para aldığınızda ise Apple Pay bakiyeniz doğrudan kart bakiyenize aktarılacak.

Artık onları kırpabilir, seslerini kapatabilir, döngüye sokabilir ve efektler uygulayabilirsiniz. Fotoğraflar uygulaması aynı zamanda GIF desteğine de sahip. GIF'lerinizi istediğiniz gibi kaydedebilir ve oynatabilirsiniz. Ancak bu uygulamalara ait belge ve veriler cihazda tutulmaya devam ediliyor. Yeni aldığınız bir konser biletini otomatik olarak takviminize ekliyor ve benzeri etkinlikleri öneriyor. Aslında akıllı ters çevirme özelliği birçok yönden karanlık modu kullanıcılara sunuyor.

Aynı zamanda otomatik parlaklık bölümünün yeni bir ev olduğunu bilmelisiniz. Ulaşması biraz karışık ama yapılacak bir şey yok. Android cihazlarda olduğu gibi üstten açılan pencereden bu özelliğe hemen ulaşsak fena mı olurdu? Seçenekleri ise klavye seçim tuşunda bulacaksınız. İstediğiniz klavye modunu seçmek için yapmanız gereken klavye üzerindeki küre veya dünya simgesini seçmek. Daha sonra kullandığınız ele göre klavyeyi sağ veya sola dayalı yapabilirsiniz. Aynı şey iPad ve iPod touch için de geçerli.

Nadiren kullanacağınız düzgün bir numara. Bu özelliği kullanabilmek için iki adet iOS 11 yüklü cihaz gerekiyor. Dahil olduğunuz bir Wi-Fi ağına yine iOS 11 yüklü bir Apple cihazı bağlanmaya çalıştığında ve yeterince size yaklaştığında ekranınızda bir pop-up beliriyor. Burada ağa bağlanmak isteyen kişiye şifreyi gönder butonu bulunuyor. Onay verdiğinizde karşı taraf kısa süre içinde ağa dahil oluyor. Böylece şifre problemi çözülmüş oluyor. Ayrıca yeni özellikte izinsiz bir şekilde ağa bağlanmak mümkün değil.

Aynı zamanda iOS kullanıcılarının en büyük dertlerinden biri olan cihazın kamuya açık bir Wi-Fi ağı bulduğunda otomatik olarak bağlanmasına da çözüm getirildi. Bunun başlıca nedenleri, hala fazlasıyla kafa karıştırıcı olarak karşılanması ve tam teşekküllü bir uygulama olmamasıydı.


 1. casus yazilim android.
 2. İphone Safari Geçmişi Nasıl Silinir.
 3. telefon konum izleme.
 4. iPhone, iPad veya iPod touch'ınızda satın alma geçmişinizi görme.
 5. iPhone X: İnternet Geçmişini Silmek.
 6. iPhone'dan Silinen Rehberi, Fotoğrafları, Videoları, WhatsApp Mesajlarını Geri Getirin:!

Bu yeni uygulama, birçok uygulama ve Apple Pay ile senkronize bir şekilde çalışıyor. Oyunlar, uygulamalar ve uygulama kültürü ile ilgili her şeyin yer aldığı, her gün göz attığımız Bugün sekmesiyle başlıyor. Bu özellik iMessage uygulamasına bir eklenti olarak geliyor ve böylece mesajlaştığınız kişiye ödeme gerçekleştirebiliyorsunuz.

'Apple, tüm arama geçmişinizi 'habersiz' kaydediyor' - Sputnik Türkiye

Para aldığınızda ise Apple Pay bakiyeniz doğrudan kart bakiyenize aktarılacak. Artık onları kırpabilir, seslerini kapatabilir, döngüye sokabilir ve efektler uygulayabilirsiniz. Fotoğraflar uygulaması aynı zamanda GIF desteğine de sahip. GIF'lerinizi istediğiniz gibi kaydedebilir ve oynatabilirsiniz. Ancak bu uygulamalara ait belge ve veriler cihazda tutulmaya devam ediliyor. Kaldırılan uygulamaların kısayolları ana ekranda gri renkte görünmeye devam ediyor.